Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» օրենքի 35-րդ հոդվածի 1-ին մասի 22-րդ և 24-րդ կետերով, Հայաստանի Հանրապետության կառավարության 2005 թվականի դեկտեմբերի 29-ի N 2387-Ն որոշմամբ հաստատված կարգի 29-րդ, 50-րդ, 58-րդ կետերով և հիմք ընդունելով Արամ Էդիկի Հարությունյանի (լիազորագիր՝ տրված 05.12.2022թ., գրանցամատյանում գրանցված՝ 7536-ով)` համայնքի ղեկավարին հասցեագրած 2025 թվականի մարտի 14-ի թիվ 1101-Ք դիմումը՝
1.Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Մեղրի համայնքի Լեհվազ գյուղի տարածքում գտնվող` Նարինա Գենադիի Հարությունյանին ժառանգության իրավունքով պատկանող հողամասերին (հիմք՝ ըստ օրենքի ժառանգության իրավունքի վկայագրեր, տրված՝ 14.03.2025 թվականին, սեղանամատյանում գրանցված 349-ով և 14.03.2025 թվականին, սեղանամատյանում գրանցված 351-ով ) տրամադրել՝
1)09-037-0059-0011 կադաստրային ծածկագրով 0.117 հա մակերեսով բնակավայրերի նպատակային նշանակության հողամասին և նրա վրա ամրակայված շինություններին՝ «Սյունիքի մարզ, Մեղրի համայնք, գյուղ Լեհվազ, 2-րդ փողոց, 1» հասցե (կադաստրի կոմիտեի կողմից հաստատված հայտի քաղվածքի ծածկագիր՝ 090728BJQTD4).
2)09-037-0046-0004 կադաստրային ծածկագրով 0.057 հա մակերեսով բնակավայրերի նպատակային նշանակության հողամասին (անշարժ գույքի նկատմամբ իրավունքների պետական գրանցման վկայական 26072024-09-0045)՝ «Սյունիքի մարզ, Մեղրի համայնք, գյուղ Լեհվազ, 4-րդ փողոց, 27» հասցե (կադաստրի կոմիտեի կողմից հաստատված հայտի քաղվածքի ծածկագիր՝ 090723K8RL3X):