Հայաստանի Հանրապետության Սյունիքի մարզի Մեղրի համայնք ՀՀ Սյունիքի մարզ, ք. Մեղրի, +374 286 4-34-23, +374 286 4-35-00, citymeghri@gmail.com |
15 նոյեմբերի 2024 թվականի N 107-Ա |
ՀԱՅԱՍՏԱՆԻ ՀԱՆՐԱՊԵՏՈՒԹՅԱՆ ՍՅՈՒՆԻՔԻ ՄԱՐԶԻ ՄԵՂՐԻ ՀԱՄԱՅՆՔՈՒՄ՝ ՏԵՐՏԵՐԱՍԱՐԻ ՈՍԿՈՒ ՀԱՆՔԱՎԱՅՐՈՒՄ, ՕԳՏԱԿԱՐ ՀԱՆԱԾՈՅԻ ԱՐԴՅՈՒՆԱՀԱՆՄԱՆ ԱՇԽԱՏԱՆՔՆԵՐԻ ԻՐԱԿԱՆԱՑՄԱՆ ՀԱՄԱՐ «ՍԻԼՎԻ ԷՅ ՋԻ» ՍԱՀՄԱՆԱՓԱԿ ՊԱՏԱՍԽԱՆԱՏՎՈՒԹՅԱՄԲ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅԱՆԸ ՆԱԽՆԱԿԱՆ ՀԱՄԱՁԱՅՆՈՒԹՅՈՒՆ ՏԱԼՈՒ ՄԱՍԻՆ |
Ղեկավարվելով «Տեղական ինքնակառավարման մասին» օրենքի 18-րդ հոդվածի 1-ին մասի 42-րդ կետով, Հայաստանի Հանրապետության Կառավարության 2014 թվականի նոյեմբերի 19-ի թիվ 1325-Ն որոշման 28-րդ կետով և հիմք ընդունելով 2024 թվականի հոկտեմբերի 18-ի «Մեղրի համայնքում՝ Տերտերասարի ոսկու հանքավայրում, օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների իրականացման համար» ծրագրի հանրային քննարկման արձանագրությունը՝ Մեղրի համայնքի ավագանին
ՈՐՈՇՈՒՄ Է 1. Տալ նախնական համաձայնություն «Սիլվի ԷՅ ՋԻ» ՍՊ ընկերությանը «Մեղրի համայնքում՝ Տերտերասարի ոսկու հանքավայրում, օգտակար հանածոյի արդյունահանման աշխատանքների իրականացման համար» ծրագրի նախնական տարբերակին:
2. Համայնքի ղեկավարին ապահովել սույն որոշումից բխող անհրաժեշտ գործառույթների իրականացմանը: |
Կողմ -9 ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ ԽԱՉԱՏՈՒՐ ԱՆԴՐԵԱՍՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԳՐԻԳՈՐՅԱՆ ԱՐԹՈՒՐ ԲԱՂԴԱՍԱՐՅԱՆ ԱՐՏՈՒՐ ԱՂԱՄԱԼՅԱՆ ԱՆԱՀԻՏ ԹՈՒՄԱՆՅԱՆ ԱՐԱՐԱՏ ՀՈՎՀԱՆՆԻՍՅԱՆ ՄԱՐՈՒՍՅԱ ՄԻՔԱԵԼՅԱՆ ՄԱՐՅԱՄ ՆԱՎԱՍԱՐԴՅԱՆ ՆԱՐԵԿ | Դեմ -1 ՍՏԵՓԱՆՅԱՆ ԱՐԵՎԻԿ | Ձեռնպահ -0 |
(415.90 Կբ)
(22.50 Կբ)
(18.98 Կբ)
(823.06 Կբ)
(3.15 Մբ)
(410.59 Կբ)
(214.60 Կբ)